Krajalnica do wafli 504

Przeznaczenie krajalnicy

Krajalnica do wafli przeznaczona jest do krojenia płatów wafli na kostki. Krajalnica może współpracować z linią produkcyjną lub wafle do krojenia mogą być podawane ręcznie.

Krojenie wafla odbywa się w dwóch prostopadłych kierunkach. Pełny cykl pracy jest zautomatyzowany lub wykonywany w synchronizacji z linią produkcyjną.

Budowa

Krajalnica wafli zbudowana jest z przenośnika taśmowego z ześlizgiem, przenośnika specjalnego z podnośnikiem, krajalnicy zasadniczej i rozdzielacza kostek waflowych. Instalacja pneumatyczna i elektryczna. Przenośnik odbiera płaty waflowe z linii technologicznej. Płat waflowy wychodzący z linii produkcyjnej, grawitacyjnie spada po ześlizgu na przenośnik taśmowy umieszczony prostopadle do linii produkcyjnej.

Przenośnik transportuje płat na przenośnik specjalny, który w pozycji złożonej transportuje płat waflowy z poziomu przenośnik taśmowego na poziom przenośnika sznurowego krajalnicy.

Krajalnica przecina płaty waflowe w dwóch kierunkach.

Charakterystyka techniczna

Przedstawiona charakterystyka techniczna dotyczy krajalnicy do wafli 504 która kroi płaty wafli na kostki, przy współpracy z linią produkcyjną wafli.

Wydajność krojenia6 - 10 cykli/min.
Napęd popychaczypneumatyczny 
Ciśnienie robocze6 – 8 bar
Zasilanie elektryczne pneumatyki24V
Moc zainstalowana1 kW 
Ciężar własny kompletnego urządzenia1500 kg

Pozostałe produkty

POTRZEBUJESZ POMOCY

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń +48 602 773 252