Mieszarka typ V160

Przeznaczenie krajalnicy

Mieszarka jest przeznaczona do mieszania materiałów sypkich różniących się zdecydowanie gęstością i wielkością ziaren.

Budowa

Mieszarka zbudowana jest z ramy oraz zbiornika roboczego w kształcie litery „V” o pojemności roboczej 100l, a całkowitej 160l, który wykonuje ruch obrotowy wokół poziomego wału powodując mieszanie zasypanego materiału sypkiego.

Napęd zbiornika mieszarki odbywa się za pomocą motoreduktora. Drugi motoreduktor stanowi napęd wewnętrznego mieszadła „agitatora”. Agitator obraca się przeciwbieżnie do zbiornika, a na wale posiada zamocowane łopatki rozdrabniające.

Załadunek i wyładunek następuje za pomocą zasuwy pneumatycznej umieszczonej w najniższym punkcie zbiornika. W skład urządzenia wchodzi pojemnik służący do zasypywania mieszarki oraz do wysypywania zmieszanego proszku.

Zbiornik mieszarki wraz z agitatorem wykonany jest ze stali kwasoodpornej 0H18N9. Pozostałe elementy mieszarki wykonane są ze stali konstrukcyjnej węglowej St3 i pomalowane proszkowo.

Charakterystyka techniczna

Przedstawiona charakterystyka techniczna dotyczy krajalnicy do wafli 504 która kroi płaty wafli na kostki, przy współpracy z linią produkcyjną wafli.

Objętość  całkowita zbiornika mieszarki160 dm3
Objętość całkowita zbiornika zasypowego80 dm3 
Zasilanie230 V
Całkowita moc napędów4,4 kW
Ciężar własnyok 550  kg
Wymiary gabarytowe 2400 x 2050 x 2340 mm 
Wysokość podnoszenia z podpiętym zbiornikiem zasypowym 2800 mm
 
 

Pozostałe produkty

POTRZEBUJESZ POMOCY

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń +48 602 773 252